Aktuálně z Autoškoly

Nasloucháme našim studentům, a proto jsme se po pečlivém průzkumu rozhodli k rozdělení ceníku pro sk.B. Tím je možnost zvolit si „svůj“ hodinový rozsah výuky a výcviku, který bude uchazeči nejlépe vyhovovat. Pod hranici zákona nikdy nepůjdeme, proto základní kurz začíná na rozsahu předepsaným zákonem, možnosti +4 a +7 zvyšují počty hodin tak, aby si mohl každý vybrat dle svého uvážení. Výuková hodina teorie i praktické jízdy je časově stejná jako ve škole a to 45 min. 

V praktických jízdách se naučíte pohybovat v situacích, které jsou u nás samozřejmé a zákon o autoškolách je předepisuje, tj. jízda po dálnici (D11 kterou máme za městem), města s řízeným provozem, jízdní pruhy (Kolín, Kutná Hora), jezdíme i do lehce kopcovitého terénu (okolí Plaňan, Radim, Kouřim), těsné jednosměrky a přednosti zprava (Poděbrady, parkoviště u obchodních domů), ale také silný provoz a zbytečně obávané tramvaje (Praha).

V naší autoškole provádíme výcvik na osobních vozidlech s vyšší výbavou např.: parkovací asistent, parkovací kamera, asistent rozjezdu do kopce, tempomat, dešťový senzor, senzor spínání potkávacích světel, zpětné zrcátko se samozatmavovací funkcí, volant s výškovou i podélnou regulací nebo možnost vozidla s automatickou převodovkou. Všechna vozidla sk.B jsou klimatizovaná, disponují výkonem od 70 do 140 „koní“,(automat s výkonem 207 „koní“) a mají aktuální dálniční známku.

I po změně zákona pro autoškoly v sekci výcviková vozidla, splňujeme podmínky pro výuku a výcvik skupiny B+E a možnost doplňkové zkoušky skupiny B s harmonizačním kódem 96 (soupravy do 4250 kg).

Jako jediná autoškola v okolí nabízíme exkluzivní možnost řídit při výcviku kabriolet. Podívejte se do galerie na Ford Focus CC.

Doporučené odkazy:

https://www.noveotazky.cz/

http://etesty2.mdcr.cz/Home/Tests/ro